ÖVRIGT / Speglar / Spegel+ konsolbord 9715218
*
nr 971 5218
Spegel+ konsolbord
sent 1800-tal, höjd: 200+ 49
Utrop:
3.600 kr
Såld:
4.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 juli 2015
kl 18:22:37
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/7 12:05:21
1
3.000 kr
27/7 18:00:19
2
3.200 kr
27/7 18:06:20
1
3.400 kr
27/7 18:15:06
2
3.600 kr
27/7 18:15:49
1
3.800 kr
27/7 18:15:57
3
4.000 kr
27/7 18:17:37
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: konsolbord sekelskifte sent 1800-tal spegel speglar
-
6287 Spegel
Empire, provinsarbete, 65x35 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:24
-
7027 Spegel
guldfärgad, konstmaterial, 105x58 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:33
-
7074 Spegel
Gustaviansk stil. Bronserad. 45x34 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:28
-
7038 Spegel
Markaryd, Furu, 144x66 cm
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:02
-
6673 Spegel
Nyrokokostil, förgylld, 58x66 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:30
-
6668 Spegel
Rokokostil, bronsead, ca 96x55 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:54
*
Spegel+ konsolbord
nr 971 5218
Spegel+ konsolbord
sent 1800-tal, höjd: 200+ 49
| Utrop: | 3.600 kr |
|---|---|
| Såld: | 4.200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 27 juli 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 27/7 12:05:21 | 1 | 3.000 kr |
| 27/7 18:00:19 | 2 | 3.200 kr |
| 27/7 18:06:20 | 1 | 3.400 kr |
| 27/7 18:15:06 | 2 | 3.600 kr |
| 27/7 18:15:49 | 1 | 3.800 kr |
| 27/7 18:15:57 | 3 | 4.000 kr |
| 27/7 18:17:37 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: konsolbord sekelskifte sent 1800-tal spegel speglar
-
6287 Spegel
Empire, provinsarbete, 65x35 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:24 -
7027 Spegel
guldfärgad, konstmaterial, 105x58 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:33 -
7074 Spegel
Gustaviansk stil. Bronserad. 45x34 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:28
-
7038 Spegel
Markaryd, Furu, 144x66 cm
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:02 -
6673 Spegel
Nyrokokostil, förgylld, 58x66 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:30 -
6668 Spegel
Rokokostil, bronsead, ca 96x55 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:54



